Neděle, 14 červenec 2024

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 32527978
Advertisement

Harmonogram akcí

« < July 2024 > »
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Úvodní stránka
Sláva vítězům
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 25 září 2006

 Chtěl bych poblahopřát našim 10 vítězům letošních Primátorek a poděkovat všem zúčastněným za reprezentaci klubu.

Naši veteráni dovršili zlatý hattrick. Po vítězství na Labi a v Třeboni ovládli po krásné a klidné jízdě i Vltavu. Posádka jela v tradičním složení GWOZDIAK , PŘÍHODA, JANÁK., MEJZLÍK, van LEEUWEN, KUBRYCHT, KLEIN, HAUK, GWOZDIAK J.(K)

Pro zlato si dojela po velkém boji i KATKA PŘÍHODOVÁ ve společenství s dorostenkami Mělníka a Litoměřic.

Junioři KROULÍK, DOLEŽAL, NOVÁK, HANDLOVIĆ GWOZDIAK J. (K) nestačili se svou reprezentační posádkou na loď složenou z reprezentační párovky a čtyřky a zopakovali tak loňské druhé místo.

 Ženy prokázaly vzestup formy, a po loňském pátém místě si letos dojely s přehledem pro krásné třetí místo. HANDLOVIČOVÁ, KADAVÁ, KUBRYCHTOVÁ, PŘÍHODOVÁ, PUSTĚJOVSKÁ, SLAVÍKOVÁ a SLAVÍKOVÁ J. (K) ve společenství s JANDOVOU ze Štětí získaly neoficiální titul nejlepší české amatérské posádky, ale bez finanční odměny.

Třetí místo si zajistili LETOCHA a HŘIBA ve společenství s Neratovicemi, Bohemkou a Slávií.

Zklamáním tak skončilo pouze vystoupení našich dorostenců. KROULÍK, MILETÍN, FIBIGR, GREŇ, PŘÍHODA (K) ve společenství s chlapci z Mělníka a Brandýsa obsadili až 8 místo. Po čtvrtém místě na republice jsme počítali s finálem A. Nemocemi sužovaná posádka se však nemohla sveslovat a řada závodníků šla do závodu rovnou z postele. Ve finále B jsme zjistili, že existují ještě daleko horší lodě, než naše tramvaj. Dorostenci tak alespoň nasbírali zkušenosti pro příští rok, třeba i s chybujícími rozhodčími.

Po úspěšném vystoupení v Praze teď musíme vrhnout všechny síly do Račic.

 
Příspěvky a brigády
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 11 září 2006
 
Máme 4 nové tituly z Třeboně
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 03 červenec 2006
 Zlato se nekazí! Tímto konstatováním můžeme hodnotit sobotní výkon našich veteránů na osmě, kde s přehledem odjeli na druhé pětistovce favorizované Slávii a vybojovali i pro ně trochu překvapivý, ale o to cennější titul. Daleko větším překvapením bylo však nedělní vítězství narychlo složené posádky dvojskifu juniorů, kde si za nemocného Martina Hřibu obětavě sedl na háčka k Petrovi Handlovičovi Vojta Novák. K velkému údivu soupeřů i trenérů odjeli na patnáctistovce o loď dopředu a náskok udrželi až do cíle. Očekávaný titul pak vybojovala systémem start - cíl reprezentační osma juniorů, kde ve společenství s Bohemkou a Berounem seděli Pavel Doležal, Vojta Novák, Adam Tůma, Kamil Kroulík a kormidelník Jakub Gwozdiak. Pro Vojtu Nováka a Jakuba Gwozdiak to byl již druhý titul, Jakub pak za půl hodiny přidal d alší na kormidle dvojky Děčína Vacek Vaněk. Krásné první místo pak na závěr získala Markéta Pazderková na dvojskifu l ehkých vah s Natali Vorenovou z Děčína.Stříbrné medaile nezbyly při vyhlašování na čtyřku bez juniorů Pavel Doležal, Vojta Novák, Adam Tůma, Kamil Kroulík, kterým se nepodařilo dobře odstartovat. Favorizovanou loď Olomouce tak nechali celý závod za svými zády. Medaile za druhé místo dostanou za 14 dní v Račicích. Stříbro si domů odvezl Martin Příhoda ze skifu, za druhé místo s Richardem Janákem medaili nedostali, jelikož se zúčastnili jen 3 lodě. Druhá dojela párovka žen ve složení Martina Kadavá, Lucia Bulejková, Markéta Pazderková s Natali Vorenovou z Děčína. Třetí místa vybojovali Vladimír Hauk na skifu veteránů, Naďa Slavíková na skifu a osmě veteránek, čtyřka bez kormidelníka veteránů Vladimír Hauk, Martin Kubrycht, Lumír Mejzlík a Emil Klein, Markéta Pazderková na skifu lehkých vah, Martina Kadavá a Lucia Bulejková na dvojskifu žen. Naši veslaři byli v Třeboni vidět na předních medailových místech i v dalších finálových závodech. Za předvedené výkony jim blahopřeji a děkuji!
 
Vyhráli jsme nominační závod juniorů na MSJ 2006
Napsal Karel Kroulík   
Pondělí, 26 červen 2006
Nejlepší velkou juniorskou posádkou je po večerním nedělním nominačním závodě v Račicích osma juniorů, na které sedělo pět našich závodníků: Adam Tůma, Kamil Kroulík, Pavel Doležal, Vojtěch Novák, korm. Jakub Gwozdiak (ČVK Pardubice), štrok Mikuláš Klang, Vít Hubený, David Vandas (Bohemians), Josef Piskáček (Beroun), trenéři Libor Kubrycht a Petr Škvor (Bohemians).
Naprosto přesvědčivě předjeli konkurenční párovku startující s náskokem 13s, dvě čtyřky s kormidelníkem startující s náskokem 33s a čtyřku bez kormidelníka startující s náskokem 22s a dojeli do cíle s jasným náskokem celé osmy.
Všem patří obdiv a poděkování za profesionální přístup k tréninkům a závodu!
Byl to krásný příklad pro naše žáky a dorostence a výzva pro naši mladou juniorskou párovku.
Přeji všem vítězství na nedělním MČR juniorů a při očekávané nominaci i úspěch na MSJ v Amsterodamu.
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 Následující > Konec >>

Výsledky 667 - 672 z 677

Ukázky z galerií...

prebory_Labe_2007_ 15
brandys 131
Vanocni trenazery 38
Brandys 150
mcr tren pce 29
Labe 143
© 2024 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.