Pátek, 15 listopad 2019

Přihlášení ..






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 12554359
Advertisement

Harmonogram akcí

« < November 2019 > »
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Úvodní stránka
Veslařská posádka roku 2019!
Napsal Karel Kroulik   
Neděle, 10 listopad 2019

Lumír Mejzlík převzal pohár za 1.místo mladších žáků v Českém poháru!

Image

Image 

 Zuzka Štěpánková členkou třetí nejúspěšnější posádky v juniorské kategorii

 Image

Image

Naše mládež třetí v Českém poháru!

Image

Image 

 
Distanční závod na 8 km 19.10.2019
Napsal Karel Kroulik   
Neděle, 20 říjen 2019

Image 

  Distanční 19.10.2019   obrátka cíl
1 Panchártek Tomáš 1xžcis 16:22 32:10:00
2 Bartošek Jan 1xM 16:41 32:25:00
3 Zetek Matyáš 1xjři 17:08 33:16:00
4 Kubrycht Martin 1xM 17:20 33:31:00
5 Vlastníková,Pustějovská 2-Ž 17:31 34:04:00
6 Příhoda Martin 1xM 17:53 34:49:00
7 Hauk Vladimír 1xM 18:00 35:06:00
8 Marek Kryštof 1xžcis 18:08 35:19:00
9 Gwozdiak,Drlík 2-M 17:08 35:23:00
10 Janák Richard 1xM 17:50 35:55:00
11 Hančák Adam 1xžcis 18:35 36:18:00
12 Příhodová Kateřina 1xŽ 18:18 36:35:00
13 Remešová Jana 1xŽ 20:28 38:55:00
14 Roub,Hendrych 2xM 22:38 42:49:00
15 Zuzka a Honza Kosekovi 2xŽM 24:33:00 46:28:00

FOTO 

VIDEO 

 
Žába 2019
Napsal Karel Kroulik   
Pátek, 18 říjen 2019

 Image 

FOTO

VIDEO 

Mirek Černý 

 
2. místo na MČR družstev 2019!
Napsal Karel Kroulik   
Úterý, 24 září 2019

Image 

V přímém souboji všech nejlepších českých veslařských klubů jsme dosáhli historického úspěchu. Mimo Blesk Praha jsme porazili všechny pražské velkokluby a po loňském 3. místě jsme letos postoupili ještě o stupínek výše.

Naši závodníci vybojovali 5 vítězství na Mistrovství ČR družstev a celkem 17 zlatých, 12 stříbrných a 15 bronzových medailí!

Image 

1. místo

2x jky       NOVOTNÁ Magdalena - ČINKOVÁ Veronika

4x+ žcis   MAREK Kryštof - KOREČEK Karel - FILIP Adam - PANCHÁRTEK Tomáš - VELÍNSKÝ Jan (c)

4x+ žkys  REJNKOVÁ Pavlína - HLADÍKOVÁ Vendula - STRNADOVÁ Elena - ŠTĚRBOVÁ Natálie - ŠÍMOVÁ Karolína (c)

4x- dci     DUBRAVČÍK Vojtěch - KOSTŘÍŽ Václav - PUSTĚJOVSKÝ Tomáš - OPPITZ Jiří

1x žcis     PANCHÁRTEK Tomáš

 

2. místo

4x- jky            NOVOTNÁ Magdalena - ČINKOVÁ Veronika

4+ žkys          REJNKOVÁ Pavlína - CHOCHERČÁKOVÁ Anna - STRNADOVÁ Elena - ŠTĚRBOVÁ Natálie - ŠÍMOVÁ Karolína (c)

8+ dky            ŠÍMOVÁ Karolína- JANKOVÁ Aneta - ŠTORKOVÁ Vladimíra - VITOCHOVÁ Aneta

1x žcim          MUK Tadeáš

 

3. místo        

4x- ž              FLAMÍKOVÁ Pavlína - KIACOVÁ Veronika - PŘÍHODOVÁ Kateřina - PŘÍHODOVÁ Michala

8+ jky/ž         REMEŠOVÁ Jana - VLASTNÍKOVÁ Věra - FLAMÍKOVÁ Pavlína - STOKLASOVÁ Lucie - NOVOTNÁ Magdalena- ČINKOVÁ Veronika - KIACOVÁ Veronika - PŘÍHODOVÁ Kateřina - NETÍKOVÁ Simona (c)

2x jři        MÁLEK Vojtěch - BARTOŠEK Jan

Video sobota



 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 6 z 506

Ukázky z galerií...

brandys 82
brandys 159
primatorky 85
Vanocni trenazery 6
MCR druzstva 22
Sec 22
© 2019 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.