Úterý, 02 červen 2020

Přihlášení ..






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 13853730
Advertisement

Harmonogram akcí

« < May 2020 > »
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« < June 2020 > »
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Úvodní stránka
Pardubické vánoční trenažéry 2019
Napsal Karel Kroulik   
Sobota, 07 prosinec 2019

Pardubické žactvo vyhrálo všechny týmové soutěže na Pardubických vánočních trenažérech, kterých se v sobotu 14.12.2019 zúčastnilo 15 klubů z celé republiky!

Žactvo mladší

1 ČVK Pardubice         35

2 VK Olomouc             18

3 ČVK Brno                  6

4 ČVK Praha                6

5 TJ Chemička Ústí n/L 6

Image 

Žactvo starší

1 ČVK Pardubice         33

2 ČVK Praha                24

3 Vk Slavia Praha        7

Image

Image

Elévové. 1. Muková Elen, 2. Paletová Simona 3. Marek Kamenický

 Image

Žákyně mladší   r.2009 1. Vlastníková Mája 2. Sofie Panchártková

 Image

Žákyně mladší    r.2008 1. Richnáková Taťána

 Image

Žáci mladší    r.2009 1. Pražan Šimon 2. Strnad Vítek

 Image

Žákyně starší   r.2007 3. Kubrychtová Eliška

 Image

Žákyně starší   r.2006 1. Hladíková Vendula 2. Štěrbová Natálie

 Image

Žáci starší   r.2007 1. Muk Tadeáš  

 Image

Žáci starší   r.2006 2. Svítil Josef

Image 

Mládež  nejmladší - ročníky 2009 a 2008 - 4x 500m

2. Vlastníková, Richnáková, Strnad, Pražan

 Image

Mládež starší- ročníky 2007 a 2006  - 4x 500m

1. Muk, Svítil, Štěrbová, Hladíková

 Image

Dci,dky,jky, jři, ženy, muži -  2005 a starší

1.    Štěpánková, Pustějovský, Novotná, Oppitz

2.    Štorková, Strnadová, Ryšavý , Filip

3.    Panchartek, Novotný, Šímová, Rejnková

Image

Image

 

VÝSLEDKY 

FOTO 

VIDEO:

Elévové, vložené závody, mladší žactvo

Starší žactvo

Štafety

 
Čtyři 1. místa a dvě 2. místa z Hodonína!
Napsal Karel Kroulik   
Sobota, 07 prosinec 2019

Z I. kola Poháru ČR 2019-20 na trenažéru, které se jelo v sobotu 7. 12. 2019 v Hodoníně, vezeme čtyři 1. místa!

Image

1. místo dorostenci Tomáš Panchártek ve výtečném čase 6:34!!

 Image

1. místo junioři Tomáš Pustějovský čas 6:18, rovněž super!

 Image

1. místo juniorky Mady Novotná 7:16, výborně!!

 Image

2. místo ženy Zuzka Štěpánková  Čas 7:05 výborně!!

 Image

2. místo mLV Vojta Málek 6:37.

1. místo žLV akademičky Jana Remešová.

Plus hodně osobních rekordů.

 VIDEO dorost 

 
Máme 8 členů SCM!
Napsal Karel Kroulik   
Středa, 27 listopad 2019

Po vstupních testech do SCM pro sezónu 2020 máme hned šestinásobné zastoupení!
Po úvodním testu v Uherském Hradišti prošla Mady Novotná, Tomáš Pustějovský a Verča Činková.

Image

Image

Image  

Ve druhém kole v Praze navíc uspěla Kája Horáková, Vojta Šanda a Zuzka Štěpánková. 

Image

Image

Image 

Image

Image 

Jirka Oppitz vybojoval kvótu pro náš klub před svým přestupem do Prahy. Divoká karta pro Vlaďku Štorkovou. 

 Do nové sezóny vstupují s nejvyššími ambicemi.

 
Zlato a 2 stříbra z Loun
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 02 prosinec 2019

Veslařský klub Ohře Louny již čtvrtstoletí pořádá tradiční Veřejný halový triatlon. Jubilejní XXV. ročník dokončilo téměř 600 sportovců nejen z celé České republiky, ale tradičně i z Německa.

Image

 Zlatou medaili vyhrála Mája Vlastníková - Žákyně mladší 2009

Image 

Stříbrnou medaili získal Vítek Strnad - Žáci mladší 2009

Image 

 Stříbrnou medaili získal Tomáš Panchártek - Dorostenci

Žactvo celkem druhé, žáci třetí a žákyně čtvrté!

Video

žactvo

dorost 

Foto 

Vše Mirek Černý

Výsledky 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 7 - 12 z 517

Ukázky z galerií...

Louny 58
MCR 175
mcr tren pce 105
MCR 39
Brandys 163
Vanocni 2011 120
© 2020 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.