Čtvrtek, 14 prosinec 2017

Přihlášení ..






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 9438147
Advertisement

Harmonogram akcí

« < December 2017 > »
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Úvodní stránka
Tak to byla paráda!
Napsal Karel Kroulik   
Neděle, 18 prosinec 2016
Naše mládež zářila na Pardubických Vánočních trenažérech.
 
Letos se zúčastnilo rekordních 305 závodníků z 24 klubů Čech, Moravy a Slovenska..

Vyhráli jsme oba poháry pro mladší a starší žactvo a všechny 3 mixové štafety a potvrdili

své podzimní prioritní postavení mezi českým a moravským žactvem.

Tomáš Panchártek a Tomáš Pustějovský překonali historické rekordy, podobně obě naše vítězné žákovské mixové štafety!  

VÝSLEDKY

 

FOTO 

 

 

VIDEO JEDNOTLIVCI

 

VIDEO MIXY 

 

  Žactvo mladší       Žactvo starší  
1 ČVK Pardubice 19   1 ČVK Pardubice 21
2 VK Vajgar Jindřichův Hradec 13   2 VK Slavia 14
3 VK Olomouc 9   3 VK Olomouc 12
4 ČVK Praha 7   4 VK Morávie UH 9
5 KVM 1881 Mělník 7   5 VK Vajgar Jindřichův Hradec 8
6 SK Hamr 7        
             
  Celkem          
1 ČVK Pardubice 40        
2-3 VK Olomouc 21        
2-3 VK Vajgar Jindřichův Hradec 21        
4-5 VK Morávie UH 14        
4-5 VK Slavia 14        
6 KVM 1881 Mělník 10        

 

  Mládež  nejmladší - ročníky 2006 a 2005 - 4x 500m    
1 Strnadová Alena, Štěrbová Natálie, Panchartek Tomáš, Filip Adam ČVK Pardubice 01:57,0
2 Vlasáková Eva, Rabová Lucie, Marek Kryštof, Koreček Karel ČVK Pardubice + VK Smíchov 02:08,0
3 Rufusová Krystína, Koťová Marie, Lacko Matěj, Vokálek Miroslav ČVK Litoměřice 02:12,0
       
  Mládež starší- ročníky 2004 a 2003  - 4x 500m    
1 Štorková Vladimíra, Janková Aneta, Pustějovský Tomáš, Ostříž Václav ČVK Pardubice 01:43,0
2 Eliška Švejdová, Carolina Motlová, Alex Karonis, Vítek Smítek VK Slavia 01:51,0
3 Petrželová Vendula + Brokešová Adéla + Snášel Filip + Pospíšil Adam VK Olomouc 01:52,0
  dci,dky,jky, jři, ženy, muži -  2002 a starší    
1 Netíková Simona, Kiacová Veronika, Novotný Vojtěch, Frydrich Jonáš ČVK Pardubice 01:39,4
2 Štěpánková Zuzana, Zderadičková Kateřina, Šafránek Ondra, Málek Vojta ČVK Pardubice 01:40,0
3 Odstrčilová Natálie, Pašková Simona, Novotný Vítězslav, Chlebovský Jan KVM 1881 Mělník 01:44,9

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image 

 
Pardubické vánoční trenažéry 2016
Napsal Karel Kroulik   
Čtvrtek, 08 prosinec 2016

VÝSLEDKY

FOTO 

 

ČSOB Pojišťovna Pardubice 17. 12. 2016 od 10.00 hod. 

 

Image 

 

Soutěž jednotlivců:

 

Kategorie:

Trať:

Ročník:

žkym 11

500 m

2006

žkym 12

500 m

2005

žcim 11

500 m

2006

žcim 12

500 m

2005

žkys 13

1000 m

2004

žkys 14

1000 m

2003

žcis 13

1000 m

2004

žcis 14

1000 m

2003

 

Poháry pro vítězná družstva! Pohár pro první a medaile pro druhé a třetí místo!

Bodování:

Družstva mladší žactvo

Bodování 7,5,4,3,2,1 ze závodu jednotlivců

Družstva starší žactvo

Bodování 7,5,4,3,2,1 ze závodu jednotlivců

 

Soutěž čtyřčlenných posádek MIX

Start první jízdy přibližně v 14.00 hod. Soutěží posádka na trati 500m.

 

• žcim/žkym 2005 - 2006 ve složení 2 chlapci a 2 dívky

• žcis/žkys 2003 - 2004 ve složení 2 chlapci a 2 dívky

• rok 2002 a starší ve složení 2 muži a 2 ženy

 

Měří se společný čas celé posádky.Poháry pro první 3 posádky!

Poznámky:

Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií bude probíhat po každém závodě.

Pořadatel si vyhrazuje právo rozhodnout o změně disciplín nebo jejich pořadí.

 
Žáci vybojovali v Lounech pohár za 1. místo!
Napsal Karel Kroulik   
Neděle, 20 listopad 2016

Neuvěřitelné se opět podařilo!

Podobně jako vloni vybojovali naši žáci pohár za 1. místo na XXII.halovém triatlonu v Lounech!

Nemocemi oslabené žákyně skončily těsně druhé.

Image

 

  Žákyně Body   Žáci Body
1 Veslařský klub Slavia Praha 34 1 ČVK Pardubice 33
2 ČVK Pardubice 31 2 Klub veslařů mělnických  24
3 TJ Lokomotiva Beroun 27 3 TJ Bohemians Praha 22

  ŽACTVO Body
1 ČVK Pardubice 64
2 Veslařský klub Slavia Praha 46
3 Veslařský klub Blesk 38
CELKEM 21 KLUBŮ

Image

Natálka Štěrbová vyhrála kategorii děvčat r. 2006,

 Image

Elen Strnadová získala bronz v r. 2005!

 Image

Tomáš Panchártek potvrdil svou výjimečnost v kategorii chlapců r. 2005 – vyhrál o 19s!

Výborná 4.místa přidali Ivona Fajmonová a Václav Kostříž (0,4s od medaile), 5.místo Vlaďka Štorková, Marek Kryštof a Tomáš Pustějovský (1,2s od medaile).

Image 

Naše přípravka ovládla soutěž elévů!  Své kategorie vyhráli Mája Vlastníková a Tadeáš Muk, Jan Vlastník skončil třetí!

Image

Zuzka přidala zlato v dorostenkách!

FOTO 

Foto od Mirka 

 
Žába 22.10.2016
Napsal Karel Kroulik   
Neděle, 23 říjen 2016

Image

Video 

Foto 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 48 z 426

Ukázky z galerií...

litomerice 3
Labe 2012 96
mcr 284
Brandys 91
Lysa 82
Zaba 2012 30
© 2017 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.