Čtvrtek, 28 září 2023

Přihlášení ..






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 29746850
Advertisement

Harmonogram akcí

« < September 2023 > »
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Úvodní stránka
4 stříbrné z MČR!
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 10 duben 2023

Veslařská sezóna začala mezinárodním MČR na dlouhé dráze. Distančního závodu na šestikilometrové trati, který se konal na Vraňansko-hořínském kanále u Mělníka se zúčastnilo 390 posádek na skifech a dvojkách bez kormidelníka.

Naši borci přivezli 4 stříbrné medaile.

Tom Panchártek ze skifa juniorů, když zaostal za vítězným Adamem Boldišem z Bohemians o pouhou 1 desetinu sekundy!

Image 

Na skifu juniorek předjela Terezii Janštovou  pouze rakouská závodnice z Linzu-Greta Heider.

Image 

V kategorii skifařů dorostenců se na první místo také propracoval rakouský závodník Paul Schinnerl, náš Tadeáš Muk obsadil druhé místo.

Image 

Stříbro vybojoval na skifu i Vojta Šanda v U 23 MLV.

 Image

Dále uspěli Matěj Muška, Natálka Štěrbová, Gábina Snopková, Eliška Kubrychtová a Táťáňa Richnáková. Všichni jmenovaní se nominovali na kontrolky a živí tak reprezentační ambici.

Výsledky 

 
Tadeáš Muk mistrem světa!
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 27 únor 2023

Dnes se náš Tadeáš Muk stal mistrem světa v dorostenecké kategorii U17

Image

Mistrovství světa se konalo v kanadském Torontu a Tád’a se ho účastnil online. Vyhrál se skvělým časem 6:13:8, devět sekund od druhého. Moc gratulujeme!

Image

Image

Image 

 
VYTRVALOSTNÍ ZÁVOD BRATŘÍ MEJZLÍKŮ
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 20 březen 2023

Image 

Image 

Český veslařský svaz a ČVK Pardubice

sobota 25. 3. 2023

Místo: loděnice ČVK Pardubice

Dráha 8 km na řece Labi s jednou obrátkou v polovině

  Disciplína Příjmeni Jméno Ročník Klub Obrátka Cíl
1. 1x jři PANCHÁRTEK Tomáš 2005 PARD 17:10 33:19:00
2. 1x jři MAREK Kryštof 2005 PARD 18:16 34:37:00
3. 1x jři MUŠKA Matěj 2006 PARD 18:10 34:38:00
4. 1x jři PŘÍHODA Jan 2006 PARD 18:07 35:02:00
5. 1x dci LUKEŠ Filip 2007 PARD 18:25 35:18:00
6. 1x dci ŠVÁB Michal 2007 PARD 18:50 35:23:00
7. 1x m ŠANDA Vojtěch 2002 PARD 17:52 35:26:00
8. 1x dci MUK Tadeáš 2007 PARD 19:10 36:19:00
9. 1x dci DŘEVO Tomáš 2007 BRAN 18:42 36:28:00
10. 1x jři KOREČEK Karel 2005 PARD 18:49 36:34:00
11. 1x m BARTOŠEK Jan 2001 PARD 18:49 36:43:00
12. 1x dci VLASTNÍK Jan 2007 PARD 18:46 36:44:00
13. 2- ž VLASTNÍKOVÁ PUSTĚJOVSKÁ 1979 PARD 18:54 36:59:00
14. 1x jky ŠTĚRBOVÁ Natálie 2006 PARD 19:22 37:06:00
15. 2- mM JANÁK CINERT 1966 PARD 19:52 37:48:00
16. 1x jři PAVLÍK Vincent 2006 PARD 19:12 38:00:00
17. 1x mM JANURA Filip 1984 PARD 19:52 38:23:00
18. 1x mM PŘÍHODA Martin 1970 PARD 20:04 38:43:00
19. 1x jři DOLEŽEL Daniel 2006 BRAN 19:56 38:44:00
20. 1x dky KUBRYCHTOVÁ Eliška 2007 PARD 20:12 39:10:00
21. 1x ž PŘÍHODOVÁ Kateřina 1990 PARD 20:13 39:41:00
22. 1x dci FIBIGR Denis 2007 PARD 20:23 39:58:00
23. 1x dky RICHNÁKOVÁ Taťána 2008 PARD 19:42 40:27:00
24. 1x jři WANDROL Jan 2006 PARD 20:39 40:35:00
25. 1x jky WANDROLOVÁ Eliška 2006 PARD 21:04 42:22:00
26. 1x dky BUREŠOVÁ Markéta 2008 BRAN 21:06 42:44:00
27. 1x dky SYRŮČKOVÁ Anita 2008 BRAN 21:20 45:14:00
28. 1x dci VERNER Tomáš 2007 PARD 21:35 45:23:00
29. 1x dky VANĚČKOVÁ Šarlota 2008 BRAN 23:38 47:22:00
               
  Disciplína Příjmeni Jméno Ročník Klub Obrátka Cíl
1. 1x dci LUKEŠ Filip 2007 PARD 18:25 35:18:00
2. 1x dci ŠVÁB Michal 2007 PARD 18:50 35:23:00
3. 1x dci MUK Tadeáš 2007 PARD 19:10 36:19:00
4. 1x dci DŘEVO Tomáš 2007 BRAN 18:42 36:28:00
5. 1x dci VLASTNÍK Jan 2007 PARD 18:46 36:44:00
6. 1x dci FIBIGR Denis 2007 PARD 20:23 39:58:00
7. 1x dci VERNER Tomáš 2007 PARD 21:35 45:23:00
1. 1x dky KUBRYCHTOVÁ Eliška 2007 PARD 20:12 39:10:00
2. 1x dky RICHNÁKOVÁ Taťána 2008 PARD 19:42 40:27:00
3. 1x dky BUREŠOVÁ Markéta 2008 BRAN 21:06 42:44:00
4. 1x dky SYRŮČKOVÁ Anita 2008 BRAN 21:20 45:14:00
5. 1x dky VANĚČKOVÁ Šarlota 2008 BRAN 23:38 47:22:00
1. 1x jky ŠTĚRBOVÁ Natálie 2006 PARD 19:22 37:06:00
2. 1x jky WANDROLOVÁ Eliška 2006 PARD 21:04 42:22:00
1. 1x jři PANCHÁRTEK Tomáš 2005 PARD 17:10 33:19:00
2. 1x jři MAREK Kryštof 2005 PARD 18:16 34:37:00
3. 1x jři MUŠKA Matěj 2006 PARD 18:10 34:38:00
4. 1x jři PŘÍHODA Jan 2006 PARD 18:07 35:02:00
5. 1x jři KOREČEK Karel 2005 PARD 18:49 36:34:00
6. 1x jři PAVLÍK Vincent 2006 PARD 19:12 38:00:00
7. 1x jři DOLEŽEL Daniel 2006 BRAN 19:56 38:44:00
8. 1x jři WANDROL Jan 2006 PARD 20:39 40:35:00
1. 1x m ŠANDA Vojtěch 2002 PARD 17:52 35:26:00
2. 1x m BARTOŠEK Jan 2001 PARD 18:49 36:43:00
1. 1x mM JANURA Filip 1984 PARD 19:52 38:23:00
2. 1x mM PŘÍHODA Martin 1970 PARD 20:04 38:43:00
1. 1x ž PŘÍHODOVÁ Kateřina 1990 PARD 20:13 39:41:00
1. 2- mM JANÁK CINERT 1966 PARD 19:52 37:48:00
1. 2- ž VLASTNÍKOVÁ PUSTĚJOVSKÁ 1979 PARD 18:54 36:59:00
VIDEO

 Image

 
Brigáda a vítání jara na Arose
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 20 březen 2023

sobota 25. 3. 2023 po Vytrvalostním závodu bratří Mejzlíků.

Brigáda a přátelské posezení členů, rodičů a přátel klubu na Arose s občerstvením.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 25 - 30 z 641

Ukázky z galerií...

Zaba 2011 13
O 100 piv 151
Mistrovstvi labe 275
100 piv 23
O 100 piv podzim 40
Mistrovstvi labe 71
© 2023 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.