Sobota, 25 květen 2019

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 11521825
Advertisement

Harmonogram akcí

« < May 2019 > »
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Úvodní stránka
Tomáš Panchártek veze z Brna 2 zlata!
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 20 květen 2019

Image

Tomáš Panchártek vybojoval na mistrovských závodech žactva při Mezinárodní regatě juniorů v Brně dvě zlaté medaile. Nejprve přivedl vítězně do cíle párovku spolu s Adamem Filipem, Karlem Korečkem, Kryštofem Markem a kormidelníkem Janem Velínským a potom suverénně ovládl závod skifařů.

Image 

FOTO

VIDEO SOBOTA

VIDEO NEDĚLE 

Výsledky 

 
Veronika Činková veze z MEJ bronz!
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 20 květen 2019

Minulý víkend se konalo MEJ v Essenu v Německu. Veronika Činková zazářila a v osmiveslici vybojovala bronzovou medaili.

Image

Ostatní zástupci: Zuzka Štěpánková na dvojskifu sedmé místo, Vojta Málek na čtyřce bez kormidelníka deváté místo a Vojta Votruba na dvojskifu patnácté místo.

 
Výborné výkony našich juniorů v Mnichově!
Napsal Karel Kroulik   
Pátek, 10 květen 2019

Mezinárodní juniorské regaty, která se jela o víkendu v Mnichově, se zúčastnili 4 naši závodníci.

Bronzovou medaili vybojovala v sobotu děvčata na dvojskifu Zuzana Štěpánková a Barbora Mátlová. S přehledem zvládly ranní rozjížďku, aby v následujícím finále mohly zopakovat svůj bronzový úspěch z minulého roku! Ve velké konkurenci děvčata nestačila jen na veslařky z Německa a Velké Británie.

Image

Výborně se dařilo také veslařům závodícím ve velkých posádkách, i když z toho nakonec medaile bohužel nebyly. Osmiveslice ve složení Vojtěch Málek, Sofian Hamidouche, Samuel Polach, Erik Štěrba, Jan Chlebovský, Roman Kaňa, Viktor Wallisch, Tomáš Hujňák a kormidelník Roman Svoboda, tak párová čtyřka Vojtěch Votruba, Albert Čekal, Tomáš Zobal, Filip Malák bojovaly celý závod o vítězství. Nakonec obě lodě skončily na pěkném druhém místě v dělených závodech, ve kterých jsou oceněni pouze vítězové.

Image

 Nevděčné čtvrté místo zbylo na nepárovou čtyřku juniorek. Ale ani ty nemusí být smutné! Čtveřice Veronika Činková, Nella Martincová, Emma Benýšková a Magdaléna Kindlová zajela velmi dobře už v rozjížďce a ve finále nestačila pouze na silné domácí posádky.

Image

Image 

Nedělní vítězství na dvojskifu vybojovali Vojta Votruba a Albert Čekal.

Čtvrtá místa vezou domů párová čtyřka Simona Pašková, Zuzana Štěpánková, Barbora Mátlová a Barbora Podrazilová z rozjížďkového závodu i osma juniorek Vanda Nejedlová, Valentýna Klimková, Nella Martincová, Simona Kohoutová, Veronika Skružná, Emma Benýšková, Veronika Činková, Magdaléna Kindlová s kormidelníkem Vilémem Vítkem z děleného závodu. 

Ilona Sklenářová Czech Rowing 

 

 
10. ročník Školního poháru ve veslování na veslařském trenažéru
Napsal Karel Kroulik   
Středa, 17 duben 2019

Image 

Poháru se účastní většina pardubických základních škol, kdy přibližně 600 dětí závodí na veslařském trenažéru na loděnici ČVK Pardubice AROSA. Nejlepších 20 dětí z každého ročníku narození je pozváno na finále. Letos plánujeme finále na čtvrtek  30. května od 16 hod. na loděnici AROSA se závodní aparaturou.

Jak vypadalo základní kolo a finále si můžete prohlédnout na stránkách http://www.veslo.cz/skolni-pohar-cvk-pardubice  .   

Osvědčilo se, když jeden ze třídních učitelů byl určen za vedoucího akce a vybral vhodný termín a čas, případně i náhradní termín. Podal přihlášku prostřednictvím e-mailu na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny Vlastní soutěž trvá pro dvě třídy zhruba dvě vyučovací hodiny, začátky závodů buď v 8:30 anebo v 10:30 hod na loděnici AROSA.

Naším garantem a koordinátorem je Ing. Jiří Paleta, trenér mládeže. mob. 725 958 578, který přes uvedený e-mail bude provádět upřesnění termínů.

Náborové video

Přihlášené školy  

Výsledky  

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 6 z 488

Ukázky z galerií...

Sprinty 65
mejzlici 2014 10
Sec_ 119
Skolni pohar 13
Nejlepsi sportovec Pardubic 29
Sec 11
© 2019 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.