Neděle, 26 květen 2024

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 31967469
Advertisement

Harmonogram akcí

« < May 2024 > »
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fórum

Vlož nový příspšvek


Daniel Palačinka    26 únor 2010 19:17
Ahoj všichni,
sice jsem zkončil s veslováním, ale chci Vás jen požádat: mám tam ještě skříňku, jen co se oteplí tak si vyrazím pro věci tak vás prosím aby jste ty věci nevyhazovali nebo tak podobně :) ;) nebo na utírání lodí ;-). A další věc asi 2-4 měsíce hledám stále spací pytel a jaksi se ho nemůžu dohledat. Myslím si že jsem ho na závodech někomu půjčil a zůstal pak na loděnici nebo v tranzitu. Byl značky LOOP červený pytel a spacák byl červený s kombinací stříbrné. Prosím vás kdyby jste ho někdo našel tak mi prosím napište mail na daniel.pallavicini@bigboss.cz a nebo to řekněte klukům co maj na mě číslo ať mi třeba napíši. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v sezóně 2010

Martin    08 únor 2010 16:41
Ahoj,
v současné době mám trochu času a tak jsem započal s opravou Atoma, pokud někdo má zájem se něco naučit a pomoct při opravě budu rád. Mím cílem je aby Atom vypadal asi jako Hanka, která je těsně před dokončením opravy. Pokud budu Atoma opravovat sám, tak předpokládám že bude hotovej koncem léta. Jinak nechci moc kritizovat, ale oprava Diany probíhá dost chaoticky. Standardní postup opravy je:
1)odstravit všechno kování, šrouby, nohavky, kormidlo a digitu
2)spravit žebra, vylepit praskliny, borty a podobně
3)vybrousit do správných tvarů a po té obrousit pro povrchovou úpravu
4)nastrříkat nebo natřít vnitřek lodi a žebra
5)nastříkat nebo natřít vanu
6)ustrojit loď
7)seřídit
8)už jen trénovat a vyhrávat
Těším se na spolupráci.
Martin

Karel Kroulik    04 leden 2010 12:29
Ahoj, jestli máte chuť, podívejte se, jak nás na mělnických stránkách pochválil Roman Novotný :-) - http://www.kvm1881.cz/000108VS.htm.

Pardubické vánoční trenažery
Po řekách pluje led, na silnicích leží sníh, teplota -10°C, vánoce za dveřmi. V domácnostech vrcholí horečka, uříznout stromek, chytit kapra, napéct cukroví, zabalit dárky, vyčistit koberce ....... No jo, ale co s dětmi ? Kdo je poslal na vánoční trenažery do Pardubic ten neprohloupil.
Poslední víkend před svátky se přímo nabízí aby jednotlivá sportovní odvětví uspořádala oddechové závody kde nepůjde o rekordy, ale o uvolněné přátelské setkání s přáteli, vánoční atmosféru a je úplně jedno zda se bojuje o vánočního kapra nebo , tak jak tomu bylo o víkendu v Pardubicích, o pardubický perník. Místním veslařům se vše podařilo na jedničku.Posuďte sami.
Už samotná volba prostor je polovina úspěchu.Budova ČSOB přímo v centru města. Parkování není problém, již v minulém týdnu ČT informovala, že místní Policii "došly" botičky :-) Organizátoři Vás nenaženou do chladné tělocvičny kdesi na periferii s odkazem přezuvky sebou, ale do příjemného vestibulu bankovního domu. Pokud chce veslování přilákat i náhodné diváky je přece nesmyslem nutit babičky a maminky aby své ratolesti sledovali v punčochách na chladné palubovce.
Účastníků nebylo mnoho ani málo. Tak akorát, což zajišťovalo hladký průběh a rychlý spád celého dne. Od každé kategorie 1-2 jízdy. Neustále se bylo na co dívat a pokud Vás něco nezajímalo, stačilo přejít přes ulici do nákupního centra, kde šlo případně dokoupit vánoční dárky svým blízkým. A byl tam i poslední dobou veslaři tolik vyhledávaný červenožlutý Mc :-) Výkony nebyly takové na jaké jsme zvyklí z Pohárových kol, ale to neznamená, že chybělo napětí. Např. závod veteránek svým průběhem a vyrovnaností strhl k povzbuzování a potlesku všechny přítomné.
O vrchol dne se postaral závod čtyřěčlených družstev, kdy proti sobě nastupují vždy dvě družstva na trati 500m. V praxi to vypadá tak, že na 4 trenažery usednou závodníci z Lysé a na zbylé 4 "co dům dal" . Jak to v té Lysé dělají? Nabízí se jedinné vysvětlení. Tak jako v nošovickém Hyundai povinně všichni zaměstnanci o přestávkách cvičí, v Lysé všichni veslují.
Byla to příjemná sobota za kterou veslařům z Partdubic patří velký dík s ještě větší organizátorskou jedničkou. A pokud by byl k dispozici i vánoční svařák připadal bych si jak na biathlonu v německém Rupholdingu :-) . Tak snad příště.

null :p

martin Kubrycht st.    21 prosinec 2009 16:49
Ahoj, všichni veslaři.
Jednak chci popřát k Vánocům a do nového roku a také se připojit ke Karlovi s poděkováním všem, kdo se podíleli na hladkém průběhu vánočních závodů. Já ještě tochu chraptím, mluvil jsem skoro nepřetržitě šest hodin, ale se závody jsem byl spokojen. V Hradci to musí být ještě lepší!! Tam bude celá veslařská republika.

K některým výkonům na závodech: Je vidět, že umíme i na trenažérech. Výkony byly na úrovni.
Tak nastejno je asi 7.14 Denisy a Marťasových 6:24.
U denisy osobák o 5s, u Martina bez tréninku je to skoro nepochopitelné
Oba jsou závodníci!!
Super výkon předvedl Jech, těším se až bude v dorostu a v SCM. Bylo pěkné vidět malé holky i kluky jak se s tím perou, řada z nich poprvé.

Karel Kroulik    20 prosinec 2009 16:59
Děkuji všem, kteří přispěli rukou k dílu na Pardubických vánočních trenažérech :p
Letos k nám přijelo 196 závodníků ze 17 klubů!
Věřím, že i v Hradci uspořádáme stejně skvělé závody 8)
Karel : :roll

Libor Kubrycht    20 říjen 2009 13:47
Ahoj.
Budou fotky z Žáby a ze závodů?
Komentář administrátora Komentář administrátora:
Fotky od Pepy Johánka a Kateřiny Příhodové jsou ve fotogalerii. 8)

Libor Kubrycht    12 říjen 2009 09:19
Nazdar všem! Tak já už jsem poslal dar na coxbox!! Nenechte se zahanbit a posílejte! Víte jak je to dobrá věc a navíc teď budem jezdit osmu a drtit soupeře :p

Příhoda Martin    03 říjen 2009 13:33
Ahoj,
nevá někdo půjčenou bateriovou vibrační brusku? Na loděnici jsem našel jenom nabíječku. potřebuji ji na opravu plastexe. Ještě bych chtěl požátat ty co občas něco dělají, aby si po práci ještě uklidili což je taky její součást. I v dílně to může být jako u lidí, aby se tam něco mohlo dělat. Dík Martin ;)

martin K jun    30 září 2009 12:15
ahoj, chtěl jsem se také připojit k všeobecné gratulaci, a poděkovat všem za druzstva. bylo to moc fain.8)
a třeba se tu osmu i naučíme jezdit.....
co takhle finále primátorek 2010 ?
zatím to byla vždy utopie, ale třeba se časy mění.. :eek

Hauk    30 září 2009 06:55
Gratulace všem účastníkům MČR družstev. Žáčkům vyšlo vše dokonale, doufám, že je to bude motivovat do dalšího tréninku. Já osobně děkuji za svezení v super posádkách na osmě i párovce. S Karpim jsme konstatovali, že kromě nás se z naší generace už nikdo neúčastnil. Asi jsme blázni, ale je to dobrý pocit, když se povede porazit posádky složené z kluků mnohdy o 20 let mladších. Nicméně je na čase, aby nás už vystřídali mladší. Proto junioří, co přecházíte do mužů - přitlačte přes zimu na pilu. Na závěr bych měl jeden nápad nebo spíš námět pro výbor a všechny, kterým na našem klubu záleží. Co takhle stanovit si cíl - do 10 let vyhrát Český pohár. Myslíte si, že na to nemáme?


694
Počet příspěvků

EasyBook

© 2024 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.