Čtvrtek, 20 červen 2024

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 32249330
Advertisement

Harmonogram akcí

« < June 2024 > »
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Fórum

Vlož nový příspšvek


Věra Vlastníková    23 prosinec 2010 12:36
Ahoj, i já se přidám s příspěvkem.
Náš klub dostal možnost za svazové peníze zaměstnat člověka na plný úvazek. Člověka, který by na loděnici byl pokud možno celodenně a kromě tréninku vybrané skupiny veslařů navíc zajišťoval vše potřebné pro organizaci tréninků, závodů a soustředění. Úkolem tohoto trenéra je i zajištění náborů a mimo jiné také výpomoc na soustředěních pořádaných svazem. To není práce na odpoledne.
Věřím, že Roman by velkou část těchto úkolů zvládal výborně. Ale kdo se dívá na věc objektivně, tak pochopí, že Jiřina může v tuto chvíli nabídnout víc. Může se této práci věnovat skutečně naplno, protože jinde zaměstnaná není. Má nejvyšší trenérskou kvalifikaci a nezpochybnitelné úspěchy ze světových šampionátů. Má řidičák na vlek. Je ochotná dělat spoustu pomocných prací, pomáhat ostatním trenérům seřizovat lodě, absolvovat všechna soustředění, ale i třeba posekat na loděnici trávu. Obava některých trenérů, že jim Jiřina bude mluvit do práce, je neopodstatněná. Nebude jejím úkolem dirigovat ostatní, ale vést svoji skupinu (kterou jí určí trenérská rada) a vypomoct tam, kde to dobrovolní trenéři nebudou stíhat. Práci placeného trenéra bude řídit trenérská rada.
Je pravda, že s Jiřinou mají někteří osobní problémy a že její způsob komunikace není vždy optimální. Ale to neznamená, že svou práci nebude dělat dobře a s plným nasazením. A pokud ne, můžeme na tomto postu udělat kdykoliv změnu. Proč je takový problém dát jí šanci?
Mám dojem, že vy, co jste tak razantně vyjadřovali svou nespokojenost na valné hromadě, jste jednali na základě emocí a zapomněli jste na objektivitu. Výbor své rozhodnutí učinil na základě racionální úvahy, ne podle toho, s kým je kdo větší kamarád. Tato volba nám zcela jasně umožní nejefektivnější využití poskytnutých prostředků.
Pokud ale někdo máte pocit, že výbor nerozhoduje racionálně a v zájmu klubu, řekněte to jasně. Já nemám zapotřebí být ve výboru, kterému nebude vyslovena důvěra. Ráda papírování a obíhání úřadů spojené s žádostmi o dotace někomu předám. A to podotýkám, že má práce pro klub je ve srovnání s ostatními členy výboru zanedbatelná. To, že chce odejít Libor, považuji za těžko nahraditelnou ztrátu.

Libor Kubrycht    23 prosinec 2010 10:02
Ahoj všem.
Včerejší valná hromada pro mě byla dost příšerným zážitkem. Takové rozbroje jsem skutečně nečekal. Spíš to vypadalo jako hon na čarodejnici. Nicméně reakce většiny z Vás byla zřejmá...Nechcete Jiřinu na postu trénéra placeného ze zdrojů ČVS. Důvody chápu hlavně jako osobní a v globálu absolutně iracionální. Tvrdit, že Jiřina rozloží klub, když ještě ani nezačala pracovat, je skutečně hloupost. Ve chvíli, kdy by nastal problém a Jiřina byla nezvladatelná, tak skutečně není nic jednoduššího, než s ní ukončit pracovní poměr (klub dá na ČVS žádost o změnu na tomto postu). Nezlobte se, ale tohle jsou spíš takové tatínkyády a maminkyády dětí, na které Jiřina nebyla vždy nejhodnější a pro ostřejší slovo nešla daleko.
Já osobně jsem z toho vyvodil závěr sám pro sebe - výbor klubu, který jste si osobně zvolili, podle Vás nepracuje tak, jak si představujete, a včerejšek byl jasným vyslovením nedůvěry v nás ,co tam zasedáme. Proto dávám svojí funkci k dispozici (ideálně pro nejchytřejší z VH Martinovi nebo Mírovi Příhodovi, kteří jistě tuto práci budou dělat lépe a pro blaho celého klubu). Nejhorší mně připadá to, že včera mělo možnost vyjádřit se k této situaci 30 lidí, kteří můžou hlasovat. Karel Kroulík Vám několikrát dával jasný návod, jak naše rozhodnutí zvrátit (až mě přišlo, že by si to osobně moc přál, ikdyž se předtím sám hlasoval pro jinak). Nicméně nejvíc řečí se povede samozřejmě teď, kdy už je po všem. Pobřežní povídačky a pomlouvačky, jaký je kdo a kdo za co může, jsou u nás velmi oblíbené. Nevím, jak se třeba rozhodne můj táta nebo sestra, nicméně se může stát, že klub příjde třeba o 3 členy výboru, kteří se snažili, aby klub fungoval jako celek, nikoliv pro jednotlivce. Naše práce je také zcela dobrovolná, a dokonce za ní nedostáváme ani takovou odměnu, jako třeba dobrovolní trenéři - viz včerejší komentář Míry Příhody.

To je asi všechno.
Hezké vánoce
Komentář administrátora Komentář administrátora:
Ahoj Libore,
víš, že jsem byl pro Romana, ale ustoupil jsem.
Na Valné hromadě jsem pouze upřesnil pravomoci valné hromady- to byla moje povinnost.
Celou diskuzi jsem se snažil vést korektně a nevnesl jsem svůj názor - respektoval jsem rozhodnutí výboru a respektuji rozhodnutí Valné hromady.
Prosím, zvaž ještě své rozhodnutí, byla by velká škoda, kdybys výbor opustil.
Karel
Jinak souhlasím s Petrem a věřím, že se o silvestru pobavíme.

Vlasta    23 prosinec 2010 08:20
podepisuji se pod Karpiho příspěvek, dobře napsáno :sigh

Karpi    22 prosinec 2010 22:03
ad VH - myslel jsem si, že to bude poděkování Karlovi, Lumírovi a dalším za dostavěnou loděnici, trenérům - zejména Liborovi, Bávkovi a Martinovi za úspěšnou trenérskou práci a bylo to jinak... takže ad diskuse - můj názor: 1) když seženeme použitou párovku pro žáky v relaci cca 50 tis. Kč, tak na půlku se složíme - zbytek dá oddíl a je po problému, horší to ale bude za 1-2 roky, protože pokud chceme mít 10 závodníků v SCM, tak potřebujeme poslat aspoň 25 závodníků na distančák do Hořína a na to budeme potřebovat aspoň 15 skifů a 5 dvojek v solidní kvalitě a to nejenom, že nemáme, ale ani to nemáme kam dát... takže bychom měli uvažovat taky s trochu větší perspektivou...
2) placený trenér - svaz nám na to dává finance, takže si myslím, že nebylo o čem hlasovat (nad tím ať se každý sám v klidu zamyslí...), něco jiného je osoba vybraná výborem - pokud to nezvládne ke spkojenosti dobrovolných trenérů a výboru, tak bude vyměněna - takový je život... takže co vlastně řešíme? Yours Karpi P.S: nevyvolávejme zbytečně rozpory - vždyť je nám spolu dobře ne?

Pavel Hanč    20 prosinec 2010 14:21
:p :p :p Na novou televizi už máme 16.150,-Kč.Pokud zaplatí drobní opozdilci(máte šanci na valné hromadě),měli bychom mít necelou dvacku.Sláva Vám všem!!!!!!Pavel :grin :grin :grin

Karel Kroulik    19 prosinec 2010 12:00
Velké poděkování Bohouškovi a Davidovi za zajištění občerstvení na oslavě otevření dostavby. :p

Jitka    19 prosinec 2010 11:24
Předsedo, díky za super večírek, hlavnímu zásobovači "lahůdek" za vynikající baštu, kytáristům za hezký kulturní zážitek, "bohouškovejm" za servis, ať žijou plyšový lachtani (že Karpi) a vůbec ... :grin ve středu dovi

Roman Gwozdiak    15 prosinec 2010 08:50
Připojuji se s poděkování všem kdo se podíleli na úspěchu soboty a to i přes drobné nedorozumění v organizaci dopravy. Lidičky, byli jste super. Roman :roll

Martin Kubrycht jun    13 prosinec 2010 13:15
ahoj všem,
omlouvám se, že jsem nedorazil na zavody. Doufám, že má absence byla zcela vyjímečná. :?

Karel Kroulik    13 prosinec 2010 11:30
Velké poděkování Lumírovi za vyčištění pomatlaných záchodů v ČSOB. Zachránil jsi pořádání dalších ročníků. 8)


694
Počet příspěvků

EasyBook

© 2024 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.