Sobota, 25 květen 2024

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 31967116
Advertisement

Harmonogram akcí

« < May 2024 > »
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fórum

Vlož nový příspšvek


Jiřina    13 červen 2012 10:21
Ahoj, včera, když jsem viděla, jak paní netektně změnila klubovnu, tak mi přišlo - to už není náš klub. Dnes ráno jsem to trochu vrátila do naší podoby. Za sebe - pojďte to vrátit do podoby, jak to fungovalo se zisky před adaptací. T.j. dát kouli, děti smí nakupovat pouze s trenéry a nezamykat peníze. Dát důvěru, když byla, byly zisky. Mně trochu vadilo, že se peníze zamykají, že není důvěra. Mně i kredit nevyhovuje, a když byly peníze volně, mohla jsem zaplatit čímkoli a vrátila si zároveň. Já bych si vzala na starost zásobování pro děti- tatranky, perníky a něco k pití. I za peníze od dětí si chlapi koupili. ci chtěli. A kdo by zásoboval pro dospělé? To přeci zvládnem.

Jiřina

Vlasta    12 červen 2012 21:53
Uklidní se někdy situace na ČVK? Zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí? A co na to Jan Tleskač? :)

PS: je vidět, že Vám na loděnici začínám chybět.. horké hlavy by potřebovaly zchladit v Labi :(

Peca    12 červen 2012 20:58
Asi bychom to už měli přestat řešit na fóru, přestože jsou mi velmi blízké názory Libora,Martina, Olinky a Viktora, přeci jen je fórum zcela otevřené široké veřejnosti...Jak jsem říkal už v Ústí, není nad kompromisy... ;)

Příhoda Martin    12 červen 2012 20:54
Velká gratulace za úspěšnou reprezentaci země a klubu na MEJ pro Králíčka a Bekovku. Pokuste se udělat vše pro účast na MSJ. Přeji Vám mnoho zdaru. To je ta pravá sportovní radost ;)

Příhoda Martin    12 červen 2012 20:32
Ahoj Evičko Krivcová,
muj problém s alkoholizmem za mně vyřešilo zřízení této formy bufetu. Pokud bude bufet v současném stavu tak si tam pivo již nekoupím a vodu s citronem radši doporuč spíš blízkému svému Tvému srdci. Já mám na svůj alkoholizmus svého osobního poradce.
Ohledne psů v klubovně mám podobný názor jako Libas. Klubovna by měla být posvátné místo klubu a né psí bouda.
Komentář administrátora Komentář administrátora:
Ahoj Martine, doporučuji Ti smazat tento příspěvek. Nikam dopředu náš klub neposouvá. Karel Kroulík

Libor Kubrycht    12 červen 2012 20:14
Ahoj všem,
jsem v ŠOKU.
Dnes jsem se dostal na loděnici a nestačil jsem se divit. Všichni jsou naštvaný na všechny, nerespektuje se vůle většiny členské základny, každý si hraje převážně na svém a nikde žádný konsenzus.
Akce bufet byla asi tím posledním hřebíkem... Karle, kdo hlasoval pro bufet? Já osobně jsem byl proti, své důvody jsem vám všem poslal i před zasedáním klubového výboru.
Možná jsme udělali dobře maminkám malých dětí, ale udělali jsem si zle u 90% našich členů, u členů, které my jako výbor zastupujeme!! jsem proti bufetu v klubu. nemám nic proti paní, která bufet provozuje, ale proti fungování bufetu obecně. Jak bylo zmíněno a podle mě správně na klubovém fóru - nepotřebujeme, aby děti pily sladké vody a konzumovaly sušenky ješte na loděnici, stačí, že jich přes den snědí dost...Členy ostatní - převážně dospělé - provoz bufetu více omezuje, než jim jakkoli prospívá.
Dál nerozumím nekonečné benevolenci ohledně jakýchkoliv psů (KROM JIŘININY PEGINKY). Jak je možné, že po klubovně pobíhají psy? Nerozumím tomu a navrhuji zákaz psů do klubovny. Není to psí výběh!!
Moc mě mrzí situace mezi trenéry. Doufal jsem, že se dospělí lidé dokáží rozumně domluvit. Bohužel, opět si házíme jen klacky pod nohy a kompromis nejsme schopni produkovat...
Nezapomínejme, že jsme voleni členy klubu a pro ně máme jednat! Myslím si, že by bylo lepší navrátit se do původního stavu a dát mu trochu ostřejší mantinely.

Libor

Viki    12 červen 2012 19:46
Myslím,že je to rozumné,co píšeš Verčo.Řešme vše z chladnou hlavou a mějme se všichni rádi.. :)

Věrča    12 červen 2012 17:04
Ahoj,
Z časových důvodů jsem se neúčastnila poslední výborové schůze, nicméně pro bufet bych zvedla ruku.
1. Bude tam konečně někdo, kdo se bude starat o pravidelné zásobování (to dosud fungovalo jen u piva).
2. Klub tím bufetem vůbec nic neztratí, jenom bude časově omezen přístup k pivu. Nicméně to se dá snadno vyřešit ledničkou se záložním pivem v prostoru před bufetem:-).
3. Bufet bude v prostoru kuchyňky a využití klubovny a terasy nebude nijak omezeno.
4. Bufet bude určen členům klubu a ne náhodným kolemjdoucím.
5. Kuchyňku prakticky nikdo nevyužíval s výjimkou občasných večerních akcí, ale na tom bychom se jistě vždy domluvili.
6. Také nesdílím obavy, že nám terasu zaberou rodiče. To nemá s bufetem nic společného, chodili tam i v posledních týdnech a pivo si dávali taky, jenom vždycky hledali, kde se platí.
7. Pivo nikomu nevadí, ale zvedá se obočí nad tím, že by si děti měly dát limonádu nebo něco k jídlu. Proč? Dětí chodí na loděnici víc než dospělých, jsou tam mnohdy až do večera, tak proč by pro ně v bufetu nemohl být odpovídající sortiment, když dospělí tam mohou mít pivo? A právě proto, že nikdo z nás to nestíhá zajistit a kontrolovat, angažovali jsme někoho jiného.

8. Pokud to nebude fungovat, tak se vrátíme ke starému systému. Tak proč to nezkusit?

Věrča

Vojta Zeman    12 červen 2012 08:09
Jo, koukám, že provozování bufetu na loděnici má mezi dospělými veslaři hodně příznivců... A pokud byl zprovozněn, proto aby si mohli žáčci kupovat sladký limonády a sušenky nejen ve škole, ale už i ve sportovním klubu, tak dobrý nápad!! Jen mě nějak unikla tato veřejná diskuze před tím, než se o tom, že nějaký bufet bude, rozhodlo. Teď je to bohužel tak trochu s křížkem po funuse... Ale neříkám, že když mi unikla, že žádná neproběhla.

Peca    12 červen 2012 06:01
Olinka to shrnula výborně, takže se pod její slova pouze podepisuji. ;) howgh


694
Počet příspěvků

EasyBook

© 2024 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.