Sobota, 25 květen 2024

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 31967032
Advertisement

Harmonogram akcí

« < May 2024 > »
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fórum

Vlož nový příspšvek


Karel Kroulík    02 červenec 2012 09:44
Obrovské blahopřání všem našim závodníkům, kteří startovali v neděli v Račicích. Dostat se do nedělních závodů je velký úspěch a naše děti jezdily většinou ve finále A. Mistrovské tituly a kvalifikace na MSJ jsou odměnou za tvrdou práci trenérů a jejich svěřenců. Je pro mne ctí, být součástí tak úspěšného klubu.

martin kubrycht st.    02 červenec 2012 08:24
Ahoj, veslaři. Chci veřejně pogratulovat všem, t.j. závodníkům i trenérům, kteří se podíleli na úspěšném vystoupení našich barev na M-ČR žactva, ml.dorostu a U23 v Račicích. Líbilo se mi, jak trenéři ml. žáků při gratulaci svalovali "vinu" za úspěch jeden na druhého. Závod 2x žcim jsem sledoval z okna schůzovní místnosti a ostaní členové předsednictva ČVS jen záviděli, jak jsme dokázali připravit kluky za tak krátkou dobu. Líbilo se mi vystoupení dorostenců Bohouše, Mirka, Martina, Tomáše - byli skvěle připravení a také to všem předvedli. Cenné je zlato Katky Příhodové na párovce. Na Mistrovství je cenné každé finálové umístění, každý výkon na hranici schopností.
Náš klub byl hodně vidět. Teď přes léto a se u žactva musíme zaměřit hodně na obecnou přípravu, aby se zlepšili v běhu, plavání, v obratnosti. Apeluji na spolupráci trenérů, na sjednocení přístupu k tréninku i k rozdělování lodí. Pojďme se posunout za rok zase o kus dál. Na závěr bych rád pochválil Davida a Sebastiána, kteří se dobrým výkonem- který ovšem ještě měl rezervy- bezpečně nominovali na MS juniorů. Jejich cesta od zimy k současnosti se dá přirovnat k pohádce " Z žebráka milionářem ". Teď ještě dobrý výsledk na MSJ..............

Zdraví Martin Kubrycht

Viki    20 červen 2012 15:17
Sombrero...Kdo to je,ta ubrečená ženská?:-)Jo holt prohrávat se musí umět..To není pro labilní jedince :grin Jinak..,byla to skvělá zábava,supr výkon..Těším se na další akci 8)

Peca    19 červen 2012 13:55
Myslím, že to nebylo o 0,1 sec., ale téměř o 0,2 :grin My jsme spokojeni, v tomhle složení jsme jeli poprvé a někteří ani nebyli na tréninku.Náš vítězný čas druhé rozjížďky byl v kategorii open nejrychlejší z celého dne - u mně dobrý :) Budeme dělat vše proto, abychom byli příští rok ještě lepší ;)
p.s. Soupeře ale musím pochválit 8)

Vojta    19 červen 2012 11:09
Vlasto, to je přece Český národní zvyk, dělat si srandu z úspěšnějších a snažit se je zesměšnit. Za to se schovává neúspěšnost těch ostatních 8)

Vlasta    19 červen 2012 11:02
Milá Sombrero, *|

historie se neptá o kolik, historie se neptá na složení a stejně tak se historie neptá na zkušenosti jednotlivých závodníků.

Pokud se rozhodneš do něčeho jednou jít, musíš si být plně vědoma možných následků a nelze se pak vymlouvat způsobem "já šel závodit a jako nejslabší jsem morálně vyhrál, protože ti co mě porazili byli silnější".

Upozornění na závěr: všem, co jsme porazili, se naskytla mimořádná příležitost, zahájit pořádnou přípravu na další ročník, nastavit si pravidelné tréninky a další rok nedat nikomu jinému šanci (a stejně tak my bychom neměli usnout na vavřínech a příští rok titul obhájit) ;)


*| předpokládám, že jsi žena, když jsme ti v našich kuloleskách připadali sexy :)))

Sombrero    19 červen 2012 08:47
V sobotu se Vám sice podařilo vyhrát závody dračích lodí ve "vaší" kategorii, ale je k tomu třeba dodat, že jste vyhráli o 0,1s se smíšenou posádkou, ve které polovina lidí seděla na lodi tak podruhý v životě. Že Vám není hanba se tím vůbec prezentovat. :grin
P.S. jinak k tomuto kapitálnímu úspěchu gratuluji, při nejmenším jste měli nejerotičtější dresy :grin

Vlasta    17 červen 2012 07:53
Jestli by se spíš pardubičtí veslaři neměli dát na pádlování...

V pátek jsme porazili hradeckou osmu způsobem, který by se dal srovnat pouze se slalomem na divoké vodě (jelo se po proudu.. všude spousta vody + menší vlnobití.. permanentně jsme kličkovali, jak kdyby tam měli zavěšené branky) a v sobotu jsme vyhráli závody dračích lodí (samozřejmě ve své kategorii) :)

Gratulace všem, kteří se závodů zúčastnili a poděkování, že jsem tam mohl být s Vámi ;)

PS: pro ty co nebyli na závodech dračích lodí... podařilo se mi hodit do vody Pavla Hanče :D

Nikdy bych nevěřil, že se někdo po pádu z dračí lodi dokáže vrátit zpátky na palubu dřív, než byste řekli "muž přes palubu".. Pavel to dokázal (mezi jeho pádem do vody a návratem na palubu uplynuly max 2 s)

Poznámka pod čarou: samozřejmě, že to Pavel nečekal a nemohl se bránit..ono kdyby se mohl bránit, nikdy by se výše uvedené nestalo :D

Věrča    16 červen 2012 22:25
Nejen porazit Vaška Chalupu, ale ještě ho nakrmit koláčema :roll
Ať žije pardubická užovka :)
Karlovi díky za foto a video!

Karel Kroulik    16 červen 2012 10:00
Velké blahopřání a díky Ríšovi, Davidovi, Sebastiánovi, Petrovi, Honzovi, Romanovi, Věře , Nadě a Katce za reprezentaci klubu a vítězství na Dnech Labe v Hradci Králové. Porazit Václava Chalupu se hned tak někomu nepodařilo.
VIDEO FOTO


694
Počet příspěvků

EasyBook

© 2024 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.