Neděle, 04 prosinec 2022

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 26488928
Advertisement

Harmonogram akcí

« < December 2022 > »
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Úvodní stránka
Příspěvky a brigády
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 11 září 2006
 
Máme 4 nové tituly z Třeboně
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 03 červenec 2006
 Zlato se nekazí! Tímto konstatováním můžeme hodnotit sobotní výkon našich veteránů na osmě, kde s přehledem odjeli na druhé pětistovce favorizované Slávii a vybojovali i pro ně trochu překvapivý, ale o to cennější titul. Daleko větším překvapením bylo však nedělní vítězství narychlo složené posádky dvojskifu juniorů, kde si za nemocného Martina Hřibu obětavě sedl na háčka k Petrovi Handlovičovi Vojta Novák. K velkému údivu soupeřů i trenérů odjeli na patnáctistovce o loď dopředu a náskok udrželi až do cíle. Očekávaný titul pak vybojovala systémem start - cíl reprezentační osma juniorů, kde ve společenství s Bohemkou a Berounem seděli Pavel Doležal, Vojta Novák, Adam Tůma, Kamil Kroulík a kormidelník Jakub Gwozdiak. Pro Vojtu Nováka a Jakuba Gwozdiak to byl již druhý titul, Jakub pak za půl hodiny přidal d alší na kormidle dvojky Děčína Vacek Vaněk. Krásné první místo pak na závěr získala Markéta Pazderková na dvojskifu l ehkých vah s Natali Vorenovou z Děčína.Stříbrné medaile nezbyly při vyhlašování na čtyřku bez juniorů Pavel Doležal, Vojta Novák, Adam Tůma, Kamil Kroulík, kterým se nepodařilo dobře odstartovat. Favorizovanou loď Olomouce tak nechali celý závod za svými zády. Medaile za druhé místo dostanou za 14 dní v Račicích. Stříbro si domů odvezl Martin Příhoda ze skifu, za druhé místo s Richardem Janákem medaili nedostali, jelikož se zúčastnili jen 3 lodě. Druhá dojela párovka žen ve složení Martina Kadavá, Lucia Bulejková, Markéta Pazderková s Natali Vorenovou z Děčína. Třetí místa vybojovali Vladimír Hauk na skifu veteránů, Naďa Slavíková na skifu a osmě veteránek, čtyřka bez kormidelníka veteránů Vladimír Hauk, Martin Kubrycht, Lumír Mejzlík a Emil Klein, Markéta Pazderková na skifu lehkých vah, Martina Kadavá a Lucia Bulejková na dvojskifu žen. Naši veslaři byli v Třeboni vidět na předních medailových místech i v dalších finálových závodech. Za předvedené výkony jim blahopřeji a děkuji!
 
Vyhráli jsme nominační závod juniorů na MSJ 2006
Napsal Karel Kroulík   
Pondělí, 26 červen 2006
Nejlepší velkou juniorskou posádkou je po večerním nedělním nominačním závodě v Račicích osma juniorů, na které sedělo pět našich závodníků: Adam Tůma, Kamil Kroulík, Pavel Doležal, Vojtěch Novák, korm. Jakub Gwozdiak (ČVK Pardubice), štrok Mikuláš Klang, Vít Hubený, David Vandas (Bohemians), Josef Piskáček (Beroun), trenéři Libor Kubrycht a Petr Škvor (Bohemians).
Naprosto přesvědčivě předjeli konkurenční párovku startující s náskokem 13s, dvě čtyřky s kormidelníkem startující s náskokem 33s a čtyřku bez kormidelníka startující s náskokem 22s a dojeli do cíle s jasným náskokem celé osmy.
Všem patří obdiv a poděkování za profesionální přístup k tréninkům a závodu!
Byl to krásný příklad pro naše žáky a dorostence a výzva pro naši mladou juniorskou párovku.
Přeji všem vítězství na nedělním MČR juniorů a při očekávané nominaci i úspěch na MSJ v Amsterodamu.
 
Katka Příhodová mistryní ČR na párovce dorostenek
Napsal Karel Kroulík   
Pondělí, 26 červen 2006
2. zleva - Katka PrihodovaKatka seděla na trojce ve společenství s děvčaty z Mělníka a Litoměřic a jejich párovka s náskokem více jak jedné lodi získala mistrovský titul.
Předtím již zajela pěkné páté místo na skifu.
Velkou smůlu měl Matěj Fibigr, který na skifu dorostenců skončil po mohutném finiši o balónek čtvrtý. Hanka Odehnalová, jako štrokyně párovky starších žákyň ve společenství s děvčaty z Ústí, Brandýsa a Lysé přišla o medaili díky bolesti v noze na 500 m i díky předchozímu výpadku v tréninku pro zranění kotníku.
Na čtvrtém místě dojel David Král na skifu mladších žáků ročník 95, když ještě 200 m před cílem jel na medailové pozici.
Osma dorostenců ve společenství s Mělníkem po pomalém startu rozjela „tramvaj“ z téměř beznadějné pozice na 250 m, dojela ztrátu jedné lodi, přeletěla kolem překvapených osem společenství Hodonín – Přerov a Smíchova a zajela po pěkném výkonu hezké čtvrté místo. Na osmě náš klub reprezentovali štrok Radim Kroulík, Matěj Fibigr, Jan Greň, Tomáš Miletín a Jaromír Příhoda. Výborně kormidloval Jakub Gwozdiak.
O finále a boj o medaili přišla díky losu a nešťastném závěru semifinále dvojka bez dorostenců Radim Kroulík a Jan Greň, která pak lehce a s velkým náskokem vyhrála malé finále.
Potěšitelné je, že všichni naši závodníci se dostali do nedělního programu a tímto jim všem děkuji za reprezentaci klubu.
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 595 - 600 z 604

Ukázky z galerií...

Primatorky 14
mcr tren pce 11
Sec 58
sprinty 2011 78
Kunka 18
druzstva 115
© 2022 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.