Pátek, 04 prosinec 2020

Přihlášení ..






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 15928661
Advertisement

Harmonogram akcí

« < December 2020 > »
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Úvodní stránka
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
Napsal Karel Kroulik   
Čtvrtek, 02 květen 2019

Image

v termínu 26. 8. - 30. 8. 2019 od 8 00 do 16 00 hod. na loděnici AROSA

Cena 1500,- Kč (obědy, svačinka a pitný režim zajištěny)

na č.ú. FIO 2401125153/2010

Do poznámky: jméno dítěte a PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Zaplaťte prosím do 31. 7. 2019 – v případě nemoci peníze vrátíme. 

Přihláška na příměstský tábor 

FOTO

 
MÁJOVÉ SPRINTY MĚSTA PARDUBIC
Napsal Karel Kroulik   
Pátek, 03 květen 2019

Přebor okresu Pardubice

Český veslařský svaz a ČVK Pardubice

Středa 8. 5. 2019 

 

Image

 

VÝSLEDKY

 

VIDEO:

JIRKA

MIREK ČERNÝ DOPOLEDNE ŽACTVO 

MIREK ČERNÝ DOPOLEDNE DOROST A DOSPĚLÍ

MIREK ČERNÝ ODPOLEDNE 

 FOTO

 
6 medailí z MČR na dlouhé dráze!
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 08 duben 2019

Image

Zlato Jonáš Friedrich na skifu mužů lehkých vah do 23 let i celkově!

Image

Jiří Oppitz na skifu dorostenců,

Image

stříbro Mirek Jech na dvojce mužů do 23 let,

Image

bronz Zuzana Štěpánková na skifu juniorek

Image

a Pavlína Flamíková v ženách do 23 let.

Foto České veslování / Czech Rowing Libor Vočadlo

 
Distanční závod bratří Mejzlíků na 8 km
Napsal Karel Kroulik   
Neděle, 31 březen 2019

Pardubice 30.3.2019

Image 

Mejzlíci 2019 Obrátka Čas Kategorie
1 Zetek Matyáš 16:17:00 30:57:00 1xM
2 Málek Vojtěch 16:16:00 31:12:00 1xjři
3 Vojtěch Šanda 16:52:00 32:18:00 1xjři
4 Oppitz Jiří 17:23:00 32:52:00 1xdci
5 Votruba Vojtěch 17:40:00 33:34:00 1xjři
6 Cinert Janák 18:11:00 34:10:00 2-MM
7 Štěpánková Zuzana 18:26:00 34:33:00 1xjky
8 Bartošek Jan 18:24:00 34:43:00 1xjři
9 Burda Vladimír 18:34:00 34:50:00 1xMM
10 Drlík Loewen 18:40:00 34:54:00 2-MM
11 Veronika Činková 18:29:00 34:55:00 1xjky
12 Kostříž Václav 19:04:00 35:29:00 1xdci
13 Příhodová Kateřina 18:59:00 35:48:00 1xŽ
14 Pustějovský Tomáš 18:21:00 35:49:00 1xdci
15 Vágner Marek 18:32:00 35:55:00 1xM
16 Kiacová  Veronika 19:12:00 36:13:00 1xŽ
17 Příhoda Martin 19:32:00 36:17:00 1xMM
18 Vojtěch Jiří Špringl 19:36:00 36:46:00 1xjři
19 Dúbravčík Vojta  20:08:00 37:12:00 1xdci
20 Stoklasová Lucie  20:05:00 37:37:00 1xŽLV
21 Remešová Jana  20:11:00 37:47:00 1xŽLV
22 Novotná Magdalena  20:03:00 37:51:00 1xjky
23 Štorková Vladimíra 20:31:00 38:23:00 1xdky
24 Záruba Filip 21:24:00 38:57:00 1xdci
25 Šímová Karolína 21:17:00 39:52:00 1xdky
26 Kosková Zuzana 27:50:00 51:12:00 1xŽM
         
Mejzlíci 2019 Obrátka Čas Kategorie
1 Oppitz Jiří 17:23:00 32:52:00 1xdci
2 Kostříž Václav 19:04:00 35:29:00 1xdci
3 Pustějovský Tomáš 18:21:00 35:49:00 1xdci
4 Dúbravčík Vojta  20:08:00 37:12:00 1xdci
5 Záruba Filip 21:24:00 38:57:00 1xdci
1 Štorková Vladimíra 20:31:00 38:23:00 1xdky
2 Šímová Karolína 21:17:00 39:52:00 1xdky
1 Štěpánková Zuzana 18:26:00 34:33:00 1xjky
2 Veronika Činková 18:29:00 34:55:00 1xjky
3 Novotná Magdalena  20:03:00 37:51:00 1xjky
1 Málek Vojtěch 16:16:00 31:12:00 1xjři
2 Vojtěch Šanda 16:52:00 32:18:00 1xjři
3 Votruba Vojtěch 17:40:00 33:34:00 1xjři
4 Bartošek Jan 18:24:00 34:43:00 1xjři
5 Vojtěch Jiří Špringl 19:36:00 36:46:00 1xjři
1 Zetek Matyáš 16:17:00 30:57:00 1xM
2 Vágner Marek 18:32:00 35:55:00 1xM
1 Burda Vladimír 18:34:00 34:50:00 1xMM
2 Příhoda Martin 19:32:00 36:17:00 1xMM
1 Příhodová Kateřina 18:59:00 35:48:00 1xŽ
2 Kiacová  Veronika 19:12:00 36:13:00 1xŽ
1 Stoklasová Lucie  20:05:00 37:37:00 1xŽLV
2 Remešová Jana  20:11:00 37:47:00 1xŽLV
1 Kosková Zuzana 27:50:00 51:12:00 1xŽM
1 Cinert Janák 18:11:00 34:10:00 2-MM
2 Drlík Loewen 18:40:00 34:54:00 2-MM
 
Video   
Foto    
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 49 - 54 z 532

Ukázky z galerií...

100_piv 51
Sec_ 119
Zaba 2011 4
primatorky 36
Primatorky 24
Zagreb_ 35
© 2020 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.