Středa, 22 květen 2019

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 11494673
Advertisement

Harmonogram akcí

« < May 2019 > »
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Úvodní stránka
Mistrovství ČVK Pardubice na trenažeru
Napsal Karel Kroulik   
Středa, 06 prosinec 2006

Mistrovství ČVK Pardubice na trenažéru a soutěž družstev "O pohár primátora"

Ve vestibulu ČSOB pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích se v sobotu 16.prosince uskutečnila veslařská regata.

Závodu, určenému především pro začínající mladé veslaře, se zúčastnilo 110 závodníků z 13 českých klubů v Mistrovství ČVK Pardubice na trenažéru a 19 čtyřčlenných družstev v Soutěži družstev "O pohár primátora".

Bohatá a kvalitní účast závodníků potvrdila vzrůstající popularitu tohoto závodu.

Nejhodnotnější výkon předvedl Jakub Koloc z KV Kondor Brandýs v kategorii dorostenců a Martin Kubrycht ml. v kategorii mužů.

Nejzajímavější a nejprestižnější byla Soutěž družstev "O pohár primátora".

Soutěžila čtyřčlenná družstva ve složení 2 muži (chlapci) a 2 ženy (dívky) na trati 500m. Sčítal se společný výsledek celého týmu.

Zúčastnit se mohla libovolná družstva.

Letos v kategorii ročníku 1991 a mladších na 1. místě dojela 2 družstva - společenství KV Kondor Brandýs a Chemička Ústí nad Labem ve stejném průměru jako klubová posádka Vajgaru Jindřichův Hradec.

V kategorii ročníku 1990 a starších vyhrála posádka Draci legie Pardubice před družstvem Drsňáci ČVK Pardubice.

 
Přehled klubových úspěchů za rok 2006
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 20 listopad 2006

Na Mistrovstvích ČR 2006 a Primátorkách jsme získali:

1.místo                   17x                  53 medailových umístění

2.místo                   14x                  31 medailových umístění

3.místo                   15x                  34 medailových umístění

CELKEM JSME PŘIVEZLI 118 MEDAILÍ!

 
Historický úspěch
Napsal Karel Kroulik   
Středa, 04 říjen 2006

 Po loňském skvělém 7. místě jsme letos zaznamenali historický úspěch - 6.místo v Poháru ČR 2006 a na Mistrovství ČR družstev o tomto víkendu v Račicích jsme obsadili dokonce neuvěřitelné 5. místo. A to jsme se ještě potýkali s nemocemi a řada skvělých závodníků se nemohla zúčastnit.

Poděkování patří všem členům klubu, ale vyzdvihnout musím především naše ženy.

Máme nejlepší ženské družstvo v republice. V neděli si ve finálových závodech s lehkostí pohrávaly se svými soupeřkami. Markéta Pazderková třikrát sedla do lodě a třikrát přistávala u vítězného plata – na skifu, dvojskifu s Martinou Kadavou a na osmě.

Naše ženská osma vyhrála svůj závod rozdílem třídy, kdy na dvěstěpadesátce předjela Slávii a po 500 metrech bylo prakticky rozhodnuto. Osma jela ve složení Příhodová, Kubrychtová, Pustějovská, Slavíková, Handlovičová, Kadavá, Vrbová, Pazderková na kormidle Jana Slavíková.

Pouze na dvojce a čtyřce dojely ženy třetí, na čtyřce vinou rorozeštelovaného kormidla.

 Vidět byli i junioři bez nemocného Adama Tůmy. Dvojskif Petr Handlovič a Vojta Novák potvrdil svou suverenitu a snadno zvítězil, podobně i párovka ve složení Hřiba, Handlovič, Kroulík a Novák. Překvapením byl výkon improvizovaně složené dvojky Hřiba, Kroulík, která prohnala reprezentační dvojku a ve skvěle obsazeném závodě dojela na krásném druhém místě.

Svou dlouhotrvající vynikající výkonnost potvrdili bratři Kubrychtové. Vyhráli dvojku a na dvojskifu a párovce spolu s Vlastníkem a Kaplanem dojeli těsně druzí, vždy po velkém boji.

 Jediným, ale vážným nedostatkem je tak výkonnost našich mládežnických kategorií. Bez kvalitního náboru se dlouho radovat nebudeme.

Katka Příhodová dojela po nemoci třetí a zdecimovaní dorostenci bez Matěje Fibigra se protáhli na párovce do finále. Potěšitelné bylo i zlepšení Jana Maláta na skifu a jeho páté místo. Šesté místo ve finále zajela i párovka mladších žáků a Adéla Netíková na skifu mladších žaček

 
Sláva vítězům
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 25 září 2006

 Chtěl bych poblahopřát našim 10 vítězům letošních Primátorek a poděkovat všem zúčastněným za reprezentaci klubu.

Naši veteráni dovršili zlatý hattrick. Po vítězství na Labi a v Třeboni ovládli po krásné a klidné jízdě i Vltavu. Posádka jela v tradičním složení GWOZDIAK , PŘÍHODA, JANÁK., MEJZLÍK, van LEEUWEN, KUBRYCHT, KLEIN, HAUK, GWOZDIAK J.(K)

Pro zlato si dojela po velkém boji i KATKA PŘÍHODOVÁ ve společenství s dorostenkami Mělníka a Litoměřic.

Junioři KROULÍK, DOLEŽAL, NOVÁK, HANDLOVIĆ GWOZDIAK J. (K) nestačili se svou reprezentační posádkou na loď složenou z reprezentační párovky a čtyřky a zopakovali tak loňské druhé místo.

 Ženy prokázaly vzestup formy, a po loňském pátém místě si letos dojely s přehledem pro krásné třetí místo. HANDLOVIČOVÁ, KADAVÁ, KUBRYCHTOVÁ, PŘÍHODOVÁ, PUSTĚJOVSKÁ, SLAVÍKOVÁ a SLAVÍKOVÁ J. (K) ve společenství s JANDOVOU ze Štětí získaly neoficiální titul nejlepší české amatérské posádky, ale bez finanční odměny.

Třetí místo si zajistili LETOCHA a HŘIBA ve společenství s Neratovicemi, Bohemkou a Slávií.

Zklamáním tak skončilo pouze vystoupení našich dorostenců. KROULÍK, MILETÍN, FIBIGR, GREŇ, PŘÍHODA (K) ve společenství s chlapci z Mělníka a Brandýsa obsadili až 8 místo. Po čtvrtém místě na republice jsme počítali s finálem A. Nemocemi sužovaná posádka se však nemohla sveslovat a řada závodníků šla do závodu rovnou z postele. Ve finále B jsme zjistili, že existují ještě daleko horší lodě, než naše tramvaj. Dorostenci tak alespoň nasbírali zkušenosti pro příští rok, třeba i s chybujícími rozhodčími.

Po úspěšném vystoupení v Praze teď musíme vrhnout všechny síly do Račic.

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 475 - 480 z 488

Ukázky z galerií...

100 piv 14
Sprinty 161
Vanocni trenazery 100
sec 2014 118
trenink 136
sec 56
© 2019 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.