Pondělí, 19 únor 2018

Přihlášení ..


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 9639791
Advertisement

Harmonogram akcí

« < February 2018 > »
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Úvodní stránka
Přehled klubových úspěchů za rok 2006
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 20 listopad 2006

Na Mistrovstvích ČR 2006 a Primátorkách jsme získali:

1.místo                   17x                  53 medailových umístění

2.místo                   14x                  31 medailových umístění

3.místo                   15x                  34 medailových umístění

CELKEM JSME PŘIVEZLI 118 MEDAILÍ!

 
Historický úspěch
Napsal Karel Kroulik   
Středa, 04 říjen 2006

 Po loňském skvělém 7. místě jsme letos zaznamenali historický úspěch - 6.místo v Poháru ČR 2006 a na Mistrovství ČR družstev o tomto víkendu v Račicích jsme obsadili dokonce neuvěřitelné 5. místo. A to jsme se ještě potýkali s nemocemi a řada skvělých závodníků se nemohla zúčastnit.

Poděkování patří všem členům klubu, ale vyzdvihnout musím především naše ženy.

Máme nejlepší ženské družstvo v republice. V neděli si ve finálových závodech s lehkostí pohrávaly se svými soupeřkami. Markéta Pazderková třikrát sedla do lodě a třikrát přistávala u vítězného plata – na skifu, dvojskifu s Martinou Kadavou a na osmě.

Naše ženská osma vyhrála svůj závod rozdílem třídy, kdy na dvěstěpadesátce předjela Slávii a po 500 metrech bylo prakticky rozhodnuto. Osma jela ve složení Příhodová, Kubrychtová, Pustějovská, Slavíková, Handlovičová, Kadavá, Vrbová, Pazderková na kormidle Jana Slavíková.

Pouze na dvojce a čtyřce dojely ženy třetí, na čtyřce vinou rorozeštelovaného kormidla.

 Vidět byli i junioři bez nemocného Adama Tůmy. Dvojskif Petr Handlovič a Vojta Novák potvrdil svou suverenitu a snadno zvítězil, podobně i párovka ve složení Hřiba, Handlovič, Kroulík a Novák. Překvapením byl výkon improvizovaně složené dvojky Hřiba, Kroulík, která prohnala reprezentační dvojku a ve skvěle obsazeném závodě dojela na krásném druhém místě.

Svou dlouhotrvající vynikající výkonnost potvrdili bratři Kubrychtové. Vyhráli dvojku a na dvojskifu a párovce spolu s Vlastníkem a Kaplanem dojeli těsně druzí, vždy po velkém boji.

 Jediným, ale vážným nedostatkem je tak výkonnost našich mládežnických kategorií. Bez kvalitního náboru se dlouho radovat nebudeme.

Katka Příhodová dojela po nemoci třetí a zdecimovaní dorostenci bez Matěje Fibigra se protáhli na párovce do finále. Potěšitelné bylo i zlepšení Jana Maláta na skifu a jeho páté místo. Šesté místo ve finále zajela i párovka mladších žáků a Adéla Netíková na skifu mladších žaček

 
Sláva vítězům
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 25 září 2006

 Chtěl bych poblahopřát našim 10 vítězům letošních Primátorek a poděkovat všem zúčastněným za reprezentaci klubu.

Naši veteráni dovršili zlatý hattrick. Po vítězství na Labi a v Třeboni ovládli po krásné a klidné jízdě i Vltavu. Posádka jela v tradičním složení GWOZDIAK , PŘÍHODA, JANÁK., MEJZLÍK, van LEEUWEN, KUBRYCHT, KLEIN, HAUK, GWOZDIAK J.(K)

Pro zlato si dojela po velkém boji i KATKA PŘÍHODOVÁ ve společenství s dorostenkami Mělníka a Litoměřic.

Junioři KROULÍK, DOLEŽAL, NOVÁK, HANDLOVIĆ GWOZDIAK J. (K) nestačili se svou reprezentační posádkou na loď složenou z reprezentační párovky a čtyřky a zopakovali tak loňské druhé místo.

 Ženy prokázaly vzestup formy, a po loňském pátém místě si letos dojely s přehledem pro krásné třetí místo. HANDLOVIČOVÁ, KADAVÁ, KUBRYCHTOVÁ, PŘÍHODOVÁ, PUSTĚJOVSKÁ, SLAVÍKOVÁ a SLAVÍKOVÁ J. (K) ve společenství s JANDOVOU ze Štětí získaly neoficiální titul nejlepší české amatérské posádky, ale bez finanční odměny.

Třetí místo si zajistili LETOCHA a HŘIBA ve společenství s Neratovicemi, Bohemkou a Slávií.

Zklamáním tak skončilo pouze vystoupení našich dorostenců. KROULÍK, MILETÍN, FIBIGR, GREŇ, PŘÍHODA (K) ve společenství s chlapci z Mělníka a Brandýsa obsadili až 8 místo. Po čtvrtém místě na republice jsme počítali s finálem A. Nemocemi sužovaná posádka se však nemohla sveslovat a řada závodníků šla do závodu rovnou z postele. Ve finále B jsme zjistili, že existují ještě daleko horší lodě, než naše tramvaj. Dorostenci tak alespoň nasbírali zkušenosti pro příští rok, třeba i s chybujícími rozhodčími.

Po úspěšném vystoupení v Praze teď musíme vrhnout všechny síly do Račic.

 
Příspěvky a brigády
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 11 září 2006
 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 Následující > Konec >>

Výsledky 421 - 426 z 433

Ukázky z galerií...

MCR 2014 5
MCR 102
Praha 79
Masters Viden 243
MCR sprint 27
Mejzlici 79
© 2018 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.