Vlož nový příspšvek

Karel Kroulik    20 říjen 2013 12:23

Karel Kroulik    11 říjen 2013 10:20

Karel Kroulik    06 říjen 2013 11:27
Zhodnocení sezóny : přes zklamání nad 8.místem v Českém poháru hodnotí výbor sezónu úspěšně.
Získali jsme letos 18 mistrovských titulů, 7.místo dvojskifu na MSJ. Na bodech se stále více podílí mládež. Na MČR družstev mladší žactvo druhé, ženy a junioři třetí.
Z MČR ve sprintu a MČR družstev jsme přivezli 18 medailových umístění!
Souhrn: Na XX. Mezinárodním mistrovství ČR 2013 v jízdě na veslařském vyhrál Miroslav Jech kategorii dorostenců vynikajícím časem 6:26,2.
Karel Nevřala vyhrál kategorii Masters 40- 49.let časem 6:24,3.
Na XIV.MČR na dlouhé dráze získal Miroslav Jech už svůj druhý letošní titul mistra republiky, tentokrát na skifu dorostenců.
Bronz vezou při svém prvním startu mezi dorostenkami Adéla Jirásková a Zuzana Příhodová na 2-!
Dvojskif juniorů David Král a Miroslav Jech na regatě v Mnichově ve své sobotní jízdě zaostali za vítěznými Němci o 1,5s a porazili druhý český dvojskif o 8s. Následně vyhráli o 1,5s finále B. V dělených nedělních závodech vybojovali s přehledem o 7s. první místo.
Junior David Král a dorostenec Miroslav Jech vybojovali na dvojskifu juniorů v Minsku 6. místo!
Martin Hauk vyhrál na Mezinárodní regatě v Brně dvojskif a osmu!
Martin Hauk vyhrál na CEFTĚ párovku dorostenců!
David Král a Míra Jech na regatě v Bledu v sobotu dojeli na druhém místě a v neděli zvítězili.
David Král vyhrál skif na olympiádě mládeže!
Na MČR žactva vyhrál Radim Špaček skif mladších žáků, s Ondrou Šafránkem pak vyhráli dvojskif mladších žáků
Martin Hauk dojel těsně druhý na skifu dorostenců a vyhrál dvojskif
Michal Žouželka vyhrál skif starších žáků
Veronika Kiacová získala bronz na skifu starších žákyň.
David Král a Miroslav Jech se stali mistry ČR na dvojskifu juniorů, když ve finále předjeli i dvě lodě Slovinska!
Druhá místa - 2x žen - Příhodová Kateřina, Fleissnerová Kristýna
4x mužů - Příhoda Martin, Kubrycht Libor, Zetek Matyáš, Vlček Sebastián.
Na Mistrovství světa juniorů v Trakaích David Král a Miroslav Jech skončili na vynikajícím sedmém místě!
První místa na Masters -na párové čtyřce Kaplan, Cinert, Janák, Nevřala
V mixu párové čtyřky Hauk, Nevřala, Slavíková a olomoucká Večeřová, ve smíšeném dvojskifu Kaplan se Slavíkovou, a Nevřala s Večeřovou, na osmiveslici Janák, Gwozdiak, Hauk, Nevřala, Hanč, Urban, Leeuven, Drobný, kormidelník Řeháková.
Na MČR do 23 let v Třeboni vyjeli Sebastián Vlček, Matyáš Zetek, v párové čtyřce stříbrnou medaili.
MS Masters Varese - Kaplan Petr, Nevřala Karel, Cinert Jan, Janák Ríša - 4x C
Pořadí v jízdě - 2 z 8 lodí, ztráta na vítěze jízdy 2s, ztráta na nejlepší čas kategorie 4s, celkové pořadí 6 z 61 lodí!
David Král a Mirek Jech vyhráli Primátorky!Druzí dojeli dci Hauk M., Valach M., Chmelař B., Koška P a jři Koška B., Chlupáč T.
2x dci - Hauk Martin, Koška Petr
8+dci Hauk M., Valach M., Chmelař B., Koška P.
2x žcim Špaček Radim, Šindelář Matěj
8 jři Král D., Jech M., Koška B., Chlupáč T
2.místo
4x žcim Šafránek O., Špaček R., Šindelář M., Bartošek J., Fráňová H. (K)
2xŽ Příhodová K.
3.místo
4-Ž Příhodová K., Slavíková N., Vlastníková V., Píšová P
4x-M Kubrycht M., Kubrycht L., Zetek M., Vlček S

Karel Kroulik    05 říjen 2013 17:32
Důležité termíny:
Ve čtvrtek 10. 10. 2013 proběhne testování mládeže v Praze od 14,30 hod. Účast naprosto nutná - jinak nedostaneme dotaci cca 3000 Kč/dítě. Uvolňovačky u Jirky. Odjezd v 11,00 hod. od Gymnázia Dašická v Pardubicích - jedeme autobusem. Návrat cca v 19,30 hod.

Žába 19. 10. 2013. Od 10,00 distanční závod na 8 km, od 14,00 závody 4-MIX a závody žactva.

Triatlon Louny 23. 11. 2013 jedeme autobusem

Vánoční trenažéry 21. 12. 2013- od 10,00 hod. Školní pohár od 9,00 hod.

Zimní trénink. Zamluvena tělocvična Gymnázia Dašická na úterý 16,00 - 18,00 hod. Pokusíme se zamluvit ještě jedno odpoledne. Plavání ve čtvrtek 18,30 - 19,30hod.

martin kubrycht st.    03 říjen 2013 09:41
Ahoj, veslaři. S odstupem několika dnů bych chtěl říci pár slov k našemu vystoupení v M-ČR ve sprintu, M-ČR družstev a k našemu umístění v dlouhodobé soutěži Poháru ČVS. Sprinty dopadly dobře, získali jsme řadu titulů a dalších cenných kovů. Chci vyzdvihnout výkony juniorů, kteří zajeli úžasně v kompletní domácí konkurenci kterou tvoří úspěšní závodníci z MEJ a MSJ. Pokud jde o družstva, nejlépe dopadli mladší žáci na druhém místě. Jejich výsledky stojí na R.Špačkovi, který individuální výsledek obětoval dvojskifu a párovce. Tak to má v soutěži družtev být. Úžasné třetí místo vybojovaly ženy. Smekám před Naďou Slavíkovou i dalšími dříve narozenými děvčaty. Je to však rok od roku těžší. Muži to pociťují ještě víc, protože zde je konkurence nesrovnatelně větší. Zde ani špičkový veterán nemá šanci- viz např. V.Burda z Bohemians. Jejich 6. místo je však skvělé a postup do finále na osmě byl nádherný.
Dorostenci byli pátí a je jen škoda jejich nepostupu do finále na párovce. Na osmě si to naštěstí vynahradili. Ale mohlo to být ještě lepší.
Naši junioři mají vysokou kvalitu a jejich třetí místo bylo očekávané. David Král s Mirkem Jechem na dvojskifu doma neprohráli po celou sezónu. Soupeře doslova deklasovali, skvělý výsledek jejich celoroční spolupráce. Vítězství osmy juniorů bylo pro kluky pěknou tečkou za sezónou. V ostatních kategoriích musíme prostě přidat. Hlavně v kategoriích juniorek a dorostenek. Velký výpadek měli na družstvech starší žáci, víc jsem čekal i od starších žákyň. Na mistrovství ČR v červnu to bylo o mnoho lepší.
Celkový výsledek klubu v Poháru ČVS je nejhorší za několik posledních let.Důvodů je několik.
1. Nejvíc nás poškodilo zrušení Mistrovství oblastí kvůli povodním. Na Labi mají naši dospělí vždy žně. Letos se nekonaly.
2. Naši nejlepší junioři nejeli v Brně a na M-ČR jeli jen jeden závod. Příprava na MEJ a MSJ má pro mě v tomto příadě jasně přednost.
3. M-ČR dospělých se zúčastnila z žen jen Katka Příhodová. Zde jsme mohli získat další body.

Osobně bych z toho nedělal vědu. Jsme individuální sport a výsledky z individuálních soutěží mají mnohem větší cenu. Je podstatné dosáhnout takového průběžného pořadí v poháru, který umožní start v M-ČR družstev a tam pak soustředit veškeré naše síly. To jsme udělali a na M-ČR družstev jsme obstáli. Podle mě to byla dobrá sezóna.
Do budoucny však je o čem přemýšlet a na čem pracovat. Náš lodní park nestačí současnému počtu veslařů.Lodě jsou po sezóně hodně poničené. K poškození se samozřejmě nikdy nikdo nehlásí. Dokážeme je dát do pořádku? Nejsem si jistý, zda máme dost trenérů pro zajištění takového počtu závodníků v mládežnických kategoriích. Jiřina,jakkoli je kontroverzní, podle mého názoru chybí. Jsem zvědav, jak budeme schopni zajistit prostory pro zimní přípravu. Kapacita na SG zdaleka nestačí.

Karel Kroulik    01 říjen 2013 09:34

Karel Kroulik    30 září 2013 18:44

Karel Kroulik    30 září 2013 13:00
Video družstva
Omlouvám se všem, které jsem nestihl - snad na fotkách.

Karel Kroulik    22 září 2013 20:32

Roman    22 září 2013 19:47
Děkuji všem, kteří se podíleli přímo či nepřímo na úspěchu našeho klubu na Pražských Primátorkách. Blahopřeji všem závodníkům a gratuliji trenérům zejména Martinovi, Jirkovi, Lumírovi, Ditě, Jiřině a Karlovi. Roman