Úvodní stránka
Převzali jsme pohár! Tisk E-mail
Napsal Karel Kroulik
Pondělí, 24 červen 2019

Žactvo Českého veslařského klubu Pardubice vyhrálo zimní pohár mládeže 2018-19, pořádaného Českým veslařským svazem!

Image

Soutěží se zúčastnili nejlepší závodníci ze všech českých a moravských klubů.

Po vynikající letní sezóně, kdy žactvo přivezlo 35 zlatých medailí z Mistrovství republiky, vyhrálo Primátorky a ovládlo bodování českého poháru, vyhráli mladí pardubáci Vánoční trenažéry a následně v Zimním poháru potvrdili svou všeobecnou připravenost!

Ve 4 kolech se postupně závodilo v člunkových bězích, přespolním běhu, rotopedech, plavání, překážkových drahách, angličácích, hodech medicinbalem, basketbalovém driblinku, kotrmelcích, přeskocích přes překážky, přeskocích švédské bedny a vždy na veslařských trenažérech.

Skvělými výkony na vícebojích v Lounech, Roudnici, Štětí a Olomouci prokázalo naše žactvo svou velkou všestrannost a suverénně zvítězilo v Zimním poháru žactva 2018/19.